پرسنل زیتون

سید علی باروتیان

وحید جمشیدنژاد

او از آنهایی است که روزهای اول بذر زیتون را کاشته است و حالا در هیئت مدیره به دوستانش در زیتون تاحد امکان کمک می¬کند. جدا از اینکه زیتون را خالص، خلاقانه و با نوآوری می‌بیند؛ به نظر او دیری نمی‌پاید که زیتون در دنیای تبلیغات دینی جزو ارکان اصلی می‌شود.

محمد حسین مظاهری

از دغدغه ارتباط دائم با مردم می‌گوید و مردم نهاد بودن زیتون. او ادامه می‌دهد در تبلیغ نام حضرت باید جلوی جبهه‌گیری‌ها را می¬گرفتیم. تا به امید خدا بتوانیم به شعار اصلی خودمان که معرفی جهانی حضرت سیذالشهداست برسیم. او از همان ابتدا با زیتون بود و کارهای تبلیغات و روابط عمومی را انجام می‌داد.

سوده منصوری

او می گفت: خادم افتخاری بودم و برای زیتون دلنوشته می نوشتم تا روزی که مطابق درس جامعه شناسیم دست به خلق واحد پژوهش در زیتون زدم و خیلی دور نمی‌بینم که زیتون یک پژوهشکده تاسیس کند. خوشحالم که چند سالی ست دلم پیش کار سیدالشهدا بند شده است.

محمد حسین اربابی فر

سردبیر سایت کرب و بلا می¬گوید روزگاری در زیتون دبیرخبر بوده است. اما حالا با کوله باری از علایقش که دیجیتال مارکتینگ، تحلیل داده، تولیدمحتوا برای فضاهای مجازی و نجوم است می خواهد تا می تواند موثر باشد. راستی ما هم آرزو می‌کنیم بعد از فوق لیسانس مدیریت آی تی بتوانی در رشته علوم حدیث هم خوش بدرخشی.

محمد جواد اشرف کاشانی

ابتدا مسئول ویرایش متن‌های سایت کرب و بلا شد ولی هدف زیتون و خانواده همکارانش نظر او را بیش از هر چیز به خود جلب کرد؛ حالا مسئول اجرائی دانشنامه تخصصی امام حسین علیه السلام ویکی حسین شده است و آینده ی خوبی را برای زیتون تصور می کند چون تا به حال به قول خودش از این مجموعه کم کاری ندیده است.

مجتبی دیبایی

تمام لحظاتش پر بود از دغدغه تولید با کیفیت در حوزه مذهبی و هدر ندادن انرژی برایش اولویت داشت تا جایی که سال 89 به زیتون دعوت شد. او می‌گوید تا قبل از زیتون من در هیچ سیستم مذهبی این میزان از مدیریت و رعایت متدهای روز را ندیده بودم. هنری کردن فضای مذهبی را زیتون پیش می‌برد.

حامد رامشینی

او اولین نفر در برنامه‌نویسی زیتون است و از ابتدا بوده¬است. حالا از علاقه اش به کُشتی می‌گوید و در کنار آن به IT و نرم¬افزار. خداروشکر می‌کند و ادامه می‌دهد که فضای کارم را و تیم جوانمان را دوست دارم و امیدوارم از نظر فنی در قله‌ها بدرخشیم.

یاسمن سادات باروتیان

او از دغدغه‌هایش می‌گوید و ناراحتی‌هایش برای فضای کلیشه‌ای تبلیغ دین و بسته بودن فضا. دقیقا به همین دلیل وارد فضای هنر می‌شود تا روزی می‌رسد که به لطف امام حسین (ع) مدیر واحد هنری جانا در زیتون می¬شود؛ واحدی برای تلفیق مذهب و هنر به طور خاص، تا حرف دل بزند و از جانِ همه بگوید.

مرضیه عباس آبادی

میر محمد مهدی مدیرزاده

مدیریت رسانه می‌خواند و ساخن مستند (به ایران خوش آمدید)ش که تمام شد هنوز نرم افزار تلگرام کانال دار نشده بود. برای خیلی‌ها مستند نهایی را فرستاد و یک نفر از آن میان او را به زیتون معرفی کرد. محیط سایت کرب¬و بلا حس همکاری مشترک را در او آنقدر زیاد¬کرد که بعد از ظهر همان روز کار نهایی شد. مدیر شبکه‌های اجتماعی ریتون حالا دارد با دغدغه¬های ملی و مذهبی‌اش در زیتون خدمت می¬کند. جذب حلقه‌ای با حداکثر افراد به دور سیدالشهدا.

محمد جواد مختاری

علاقه‌اش طبيعت‌گردی و عکاسی ست و از همين طريق عکاسی هم حدود سال 94 به زيتون دعوت شد. حالا هم کارهای عکاسی موسسه را می‌کند؛ هم متناسب با رشته‌اش که مديريت IT بود به طرح و برنامه‌ها رسيدگی می‌کند و مشغول تحقيق و توسعه¬است. می‌گويد خوشحالم که زيتونی‌ها تحمل سليقه‌های مختلف را دارند و اميدوارم همه مروج حق‌طلبی سيدالشهدا باشيم.

محمد مراغه چیان

علاقه هايش را اين گونه ليست کرد: نرم افزار، کارآفرينی، توسعه کسب¬¬کارها، تکنولوژي، بحث مذاکره و در آخر استارت¬آپ‌ها. حالا روی پلت¬فرم خدمت سبز کار¬می‌کند. درآخر می‌گوید: دوست دارم این پلتفرم بشود بزرگ‌ترین مرجع CSR مدیریت شده کشور و بین¬الملل.

محمد ضیایی

از لابه‌لای حرف هايش می‌شد يافت که مديرتوليدی يک شرکت را کنار گذاشته و با مسئول خبر شدن وارد زيتون شده، بعد مسئول پرتال هيئات شد و حالا مسئول روابط عمومی زيتون است. از اتفاقات تازه هر روزِ در روابط عمومی م‌گويد و آينده‌ای روشن که با چشم غيرمصلح هم می‌توان برای زيتون مصور شد.

سید محسن سید رضازاده

می‌گوید: ندیده‌ام گروهی مذهبی باشد و بتواند دستمزد کارمندهایش را تا سطوح خوبی تامین کند. خوشحالم که بین چندین شرکت دیگر حسابرسی این موسسه به نام من افتاد.

صادق دیبایی

خودش از حال و هوای خوب زیتون و صمیمیت‌هایش و دیگران از مستعد بودنش می‌گويند. او اولين نيروي جذب شده توسط گروه گرافيک کرب و بلاست و حالا وکتور آرتيست و طراح دوبعدی رابط کاربری مجموعه است. در ضمن هر چه از زيبايی وب¬سايت کرب و بلا می‌بينيد هنردستان اوست.

سارا افتخاری

این گونه شروع می‌کند: در این سال‌ها که در فضای رسانه کار کرده ام خداروشکر یک علاقه ام عوض نشده است و آن‌هم سیدالشهداست. حالا در مجموعه ای هستم که هم امام حسینی است و هم مدیریت و ایجادانگیزه عالی دارد و ویژگی اصلی اینجا این است که اینجا یادگیری متوقف نمی‌شود.

محمد علی حاجی همدان

اینجا مواد لازم برای کد نویسی خوب یک لیوان چایی یا قهوه است و همدانی عزیز. او از علاقه اش به هدف والای زیتون می‌گوید و حال خوبش کنار تیم جوان و پویای سایت کربلا که او را در مجموعه نگه¬داشته است.

محسن موحدی امین

سجاد تهرانچی

لیسانس مهندسی شیمی اش را از صنعتی شریف گرفت و در همان دانشگاه دارد ارشد ان بی ای می¬خواند. خوش حال است که در زیتون فضایی صمیمی و یک شکل وجود دارد و می تواند هم به علاقه اش کد نویسی بپردازد و هم به سیداشهدا خدمت کند.

علی دلربایی قوچان

آرین سمیعی

از این که زیتون به همه فرصت می‌دهد خوشحال است و در بین علایقش که کامیوتر، اینترنت، تکنولوژی و موسیقی است در زیتون دارد به برنامه نویسی وب می¬پردازد. راستی تعجب نکنید اگر شنیدید او دانشجوی زیست‌شناسی سلولی است.

ناهید مراغه چیان

نیره سلیمی

از تابستان سال نود و سه مسئول بخش شعر زیتون شده است و به دست او طبقه بندی و ویرایش شعرها کامل شد. حالا سایت کرب و بلا بیش از شش هزار شعر با موضوعیت امام حسین علیه السلام یا اشاره ای به ایشان دارد. او همچنین از علاقه هایش به شعر، هنر و تاریخ اسلام می‌گوید.

طاهره رمضانی

از گستردگی علایقش می‌گوید: فیزیک، نجوم، ریاضی، گرافیک، برنامه‌نویسی، خبرنگاری، سفر که در این میان نجوم باعث شد با زیتون آشنا شوم و به خورشید اصلی عالم یعنی سیدالشهدا در بخش های تحریره، صوت، ویکی و روابط عمومی خدمت کنم.

محمد حسین نصیبی

از روز اول که به قول خودش زیتون را یک کار فرهنگی متفائت دید، گوشش را برای صداها تیز کرد و پادکست¬های صوتی و کوتاه و شنیدنی‌مان را تنظیم کرد. در این میان سربازی کمی فعالیتش را کمرنگ کرد؛ تا ابتدای سال 96 خورشیدی که برگشت و حالا هنر دستانش را به گوش همراهان زیتون می‌رساند.

میثم علیپور

از مهندسی‌های کامپیوتر و نرم افزارش می¬گوید و این که حالا هوش مصنوعی می‌خواند، حالش با صحبت‌های صمیمانه در محیطِ کار جا می‌آید و افتخار می‌کند به اینکه مستقیم یا غیرمستقیم و باکدنویسی‌هایش دارد برای امام حسین (ع) کار می¬کند.