اخبار زیتونی

مراسم مولودی امام حسن عسکری (ع) در موسسه زیتون برگزار شد

مولود عسکری (ع)، جشن عسکری (ع) 

شنبه شب 24 آذرماه به مناسبت ولادت امام حسن عسکری (ع) مراسم مولودی خوانی و سخنرانی برگزار شد. در این مراسم، حجت‏‌الاسلام سیدعلیرضا شجاعی با موضوع «کدامین مظلومیت؟» سخنرانی کردند و مراسم مولودی خوانی توسط «سید حمیدرضا شجاعی» انجام شد.

ادامه ۶۱۹

موسسه زیتون به مناسبت ولادت امام حسن عسکری برگزار می‏‌کند

شمیم عطر عسکری (ع) در موسسه زیتون

برگزاری روضه دوره‎ای، دیگر جزیی از قوانین نانوشته موسسه زیتون شده است. موسسه زیتون به هر بهانه و مناسبتی قصد دارد تا دورهمی تشکیل دهد و دوستداران امام حسین (ع) را دور هم جمع کند. برای روز شنبه 24 آذرماه، هم برنامه ویژه‌‏ای تدارک دیده است.

ادامه ۳۸۳

فرصت‌هایی با پای پیاده؛ نوآوری در اربعین

دومین رویداد «فرصت‌هایی با پای پیاده» روز چهارشنبه به همت ستاد اربعین و توسط شتاب‌دهنده «شفق» برگزار خواهد شد.

ادامه ۳۷۴

کمپین «از عاشورا تا اربعین»؛ ۴۰ روز ۴۰ کار خوب

کمپین 40 روز 40 کار خوب که به همت مجمع دوستداران امام حسین (ع) و با همکاری کمپین بین‌المللی «حسین کیست؟» آغاز شده، با هدف معرفی امام حسین (ع) همچنان فعالیت خود را ادامه داده است.

ادامه ۳۸۱

کمپین «از عاشورا تا اربعین»؛ شما هم سهیم باشید

کانون فرهنگی زیتون طی یک همکاری مشترک با کمپین بین‌المللی «?Who is Hussain» اقدام به راه‌اندازی یک کمپین نیکوکاری کرده است.

ادامه ۴۲۵

کتابت نام بانوان موثر در واقعه عاشورا توسط استاد بحرینی

استاد محمدمهدی بحرینی با حضور در دومین گردهمایی «مجمع دوستداران امام حسین (ع)» به همراه شاگردان خود، نام بانوان کربلا و بانوان موثر در تاریخ تشیع را کتابت خواهند کرد.

ادامه ۳۴۳

ورک شاپ طراحی «گل و مرغ» بر روی بوم توسط طراح ضریح خیمه‌گاه حرم حضرت عباس (ع) برگزار می‌شود

استاد پرویز اسکندپور خرمی، طراح ضریح حضرت ابالفضل (ع) و حضرت زینب (س) در خیمه‌گاه با حضور در دومین گردهمایی «مجمع دوستداران امام حسین (ع)» در ورک شاپ خود به طراحی گل مرغ خواهد پرداخت.

ادامه ۳۷۴

نشست تخصصی فلسفه در کانون فرهنگی زیتون با موضوع «امام حسین (ع) و معنای زندگی»

نشست تخصصی فلسفه در کانون فرهنگی زیتون با موضوع «امام حسین (ع) و معنای زندگی» در دومین گردهمایی «مجمع دوستداران امام حسین (ع)» برگزار می‌شود.

ادامه ۳۵۸