• 1 آشنایی با اهداف و
  شرایط عضویت
  2 دریافت اطلاعات
  شخصی
 • 3 نحوه همکاری
  با NGO
 • 4 تأیید اطلاعات و
  پرداخت حق عضویت
 • 5 دریافت
  کد رهگیری

اهداف عضویت

امیر مومنان، حضرت علی(ع) فرمودند: خداوند نظری افکند و ما را برگزید و برای ما شیعیانمان را انتخاب کرد. آن ها یاور ما هستند، در شادی و غم ما شریکند و جان و مالشان را در راه ما نثار می کنند. آن ها از ما هستند و بازگشتشان به سوی ماست. تحف العقول، صفحه ۱۲۳ بدون تردید مهمترین مزیت و هدف اصلی عضویت در سازمان های مردم نهاد پشتیبانی از این سازمان ها جهت نیل به اهداف بلندی است که دغدغه مشترک میان اعضا و سازمان است. زیتون به عنوان سازمانی مردم نهاد همت خود را در جهت معرفی جهانی نام امام حسین علیه السلام نهاده است. این مهم بدون یاری دوستداران امام حسین علیه السلام محقق نخواهد شد و هر کس به هر میزان می تواند در تحقق این هدف والا شریک شود.

شرایط عضویت

التزام به قوانین جاری کشور محل زندگی التزام به آیین نامه های داخلی سازمان و رعایت قوانین داخلی آن حضور در گردهمایی سالانه دوستداران امام حسین علیه السلام تلاش در جهت معرفی موسسه و دعوت به عضویت دوستان و آشنایان در مجمع دوستداران امام حسین علیه السلام پرداخت حق عضويت به طور مرتب (عدم پرداخت حق عضویت حداکثر به مدت ۶ ماه به مثابه کناره گیری از عضویت تلقی خواهد شد.)

مزایای عضویت

مزایای اصلی: مشارکت در تحقق آرمان زیتون (معرفی جهانی امام حسین علیه السلام) اطلاع یابی از حرکت زیتون به سمت آرمان خود (از طریق دریافت گزارش فعالیت ها و …)

مزایای فرعی: برخورداری از تخفیف ویژه اعضا جهت شرکت در برنامه‌ها و همایش‌های آتی برخوداری از تخفیف ویژه اعضا جهت شرکت در کارگاه ها و دوره های آموزشی دعوت از اعضا به منظور مشارکت و همیاری در مناسبت‌ها (محرم، عاشورا و...) ارائه معرفی نامه جهت شرکت در کارگاه‌ها و نشست‌های شرکای همکار و سایر سمن‌ها شرکت در تورها و اردوهای علمی، مذهبی، تفریحی ویژه اعضا