اخبار زیتونی

خبرهایی از فعالیت مجدد صفحه اینستاگرام «صندوق قرض‌الحسنه زیارت»

یک شروع دوباره با حس خوب زیارت

صفحه اینستاگرام «صندوق قرض‌الحسنه زیارت» بعد از وقفه‌ای چندین ماهه، علاوه بر انتشار محتواهای متنوع، با پخش زنده از کربلای معلی، فعالیت خود را دوباره از سر گرفته است.

ادامه ۲۴

همزمان با برگزاری سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

کتاب‌هایی برای حسینی‌تر شدن؛ بسته پیشنهادی خرید از نمایشگاه کتاب تهران

مجمع دوستداران امام حسین (علیه‌السلام) در این بسته پیشنهادی، هشت عنوان از کتاب‌هایی که با محوریت زندگی، سیره و فرهنگ حسینی نگاشته شده، معرفی کرده است.

ادامه ۱۲

همزمان با روز بیماری‌های خاص صورت گرفت:

کمک به درمان بیمار پیوند کبد در پویش «همدلی»

مجمع دوستداران امام حسین (علیه‌السلام) به مناسبت 18 اردیبهشت ماه؛ روز بیماری‌های خاص، پویش «همدلی» را با هدف کمک به تامین هزینه شش ماه درمان یک بیمار پیوند کبد راه‌اندازی نموده است.

ادامه ۲۸

آکادمی زیتون مخاطبانش را مهمان کربلا می‌کند

صفحه اینستاگرام آکادمی زیتون در شب‌های پایانی ماه مبارک رمضان با پخش زنده شبانگاهی از کربلای معلی، مخاطبانش را مهمان صحن و سرای سیدالشهدا (علیه‌السلام) می‌کند.

ادامه ۲۵

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان آغاز شد:

«هم‌سفره»؛ طرح مجمع دوستداران امام حسین (علیه‌السلام) برای میزبانی از روزه‌داران نیازمند

مجمع دوستداران امام حسین (علیه‌السلام) با راه‌اندازی پویش «هم‌سفره» تلاش دارد سفره افطار روزه‌داران نیازمند جنوب تهران را رونق دهد.

ادامه ۵۷

برنامه‌های متنوع آکادمی زیتون در سال 1401

آکادمی زیتون در سال 1401 همچون سال گذشته با برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی، کارگاه‌های عملی و همچنین دوره‌های حضوری و آنلاین، فرصت مناسبی را برای عموم هنرجویان و دانش‌پذیران فراهم آورده است.

ادامه ۵۶

توزیع عیدانه موسسه زیتون در محله کوره آجرپزی جنوب تهران / گزارش تصویری

در آستانه سال نو، جمعی از اعضای موسسه زیتون با حضور در محله کوره آجرپزی جنوب تهران، عیدانه اهدایی هموطنان خود در قالب پویش «بچه‌های آسمان» را میان کودکان کار این منطقه توزیع کردند.

ادامه ۴۵

همزمان با ایام میلاد حضرت مهدی (علیه‌السلام) برگزار شد:

مراسم پایان سال کاری 1400 موسسه زیتون / گزارش تصویری

مراسم پایان سال کاری 1400 موسسه زیتون همزمان با ایام میلاد حضرت ولی‌عصر (علیه‌السلام) با حضور اعضا و همکاران موسسه برگزار شد.

ادامه ۵۷