اخبار زیتونی

با حضور موسسه زیتون برگزار شد:

سومین نشست هم‌اندیشی مدیران ویکی‌های اسلامی

سومین نشست هم‌اندیشی مدیران ویکی‌های اسلامی با حضور جمعی از مدیران ویکی‌های اسلامی و شیعی روز پنج‌شنبه 20 شهریورماه در محل پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی قم برگزار شد.

ادامه ۴۲

در آستانه رونمایی از کتابخانه تخصصی امام حسین (علیه‌السلام):

حضور مدیر مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان در موسسه زیتون

مدیر مرکز تحقیقات رایانه‌ای «قائمیه» اصفهان در آستانه رونمایی از کتابخانه تخصصی دیجیتالی امام حسین (علیه‌السلام) در موسسه زیتون حضور یافت و در نشستی با حضور مدیرعامل موسسه، پیرامون روند فعالیت این کتابخانه بحث و گفتگو کردند.

ادامه ۵۹

از داعش هم عقب افتادیم!

داعش که از توانمندترین و حرفه‌ای‌ترین تیم‌های طراحی، فنی و تولید محتوا در فضای افراطی‌گری استفاده و مجلات جذابی را به زبان‌های مختلف تولید می‌کرد، حالا مجموعه‌ای متشکل از 90 هزار اثر را در قالب کتابخانه دیجیتال به وجود آورده است.

ادامه ۵۹

گزارش تصویری مجلس عزای حسینی در موسسه زیتون

مجلس آخر؛ عاشورا؛ سرآغاز یاری امام حسین (علیه‌السلام)

موسسه زیتون در آخرین شب از شب‌های عزاداری دهه اول ماه محرم، مجلس شام غریبان شهادت مظلومانه سیدالشهدا (علیه‌السلام) و آغاز مصیبت خاندان گرامی‌شان را با حضور جمع زیادی از سوگواران آن حضرت برگزار کرد.

ادامه ۷۵

مجلس روضه تاسوعا و عاشورای حسینی در موسسه زیتون:

کربلا؛ حکایت تجلی عشق و رضا / گزارش تصویری

عزاداران اباعبدالله الحسین (علیه‌السلام) در شب تاسوعا و در آستانه غمبارترین روز تاریخ؛ عاشورای حسینی در محفل عزاداری موسسه زیتون گرد هم آمدند.

ادامه ۵۸

گزارش تصویری:

مجلس هشتم؛ جان تازه تشیع با احیای مناسک حسینی

هشتمین شب از شب‌های عزاداری دهه اول ماه محرم با حضور جمعی از عزاداران آن حضرت و همراهی مجازی خیل عظیمی از دوستداران اهل‌بیت (علیهم‌السلام) از گوشه و کنار کشورمان برگزار شد.

ادامه ۷۶

روضه سیدالشهدا (علیه‌السلام) / گزارش تصویری

مجلس هفتم؛ روایت مظلومیتی ماندگار

مراسم شب هفتم ماه سوگواری سید و سالار شهیدان با حضور جمعی از عاشقان اهل‌بیت (علیهم‌السلام) به میزبانی موسسه زیتون برگزار شد.

ادامه ۸۸

با سخنرانی سید محسن میرباقری:

مجلس ششم سوگواری امام حسین (علیه‌السلام) در موسسه زیتون

ششمین شب از مراسم «روایت یاری، حکایت یاران: ویژه دهه اول ماه محرم با سخنرانی «سید محسن میرباقری» در موسسه زیتون برگزار شد..

ادامه ۸۵