اخبار زیتونی

نگاهی به سه سال فعالیت واحد پژوهش موسسه زیتون

تلاش برای رونق حوزه پژوهش حسینی در فضای آکادمیک بین‌المللی

پایه‌گذاری پژوهشکده تخصصی امام حسین (علیه‌السلام) گام بلند پژوهشگران موسسه زیتون در راستای معرفی حوزه پژوهش حسینی به عنوان شاخه نوین پژوهش به فضای آکادمیک بین‌المللی است.

ادامه ۱۷

حسین بن علی (ع)؛ نام بزرگی که بی نشان مانده است

آنچه برای ما به عنوان یک مسلمان شیعه دغدغه‌مند مسئله است اینکه برای معرفی جهانی امام حسین(علیه‌السلام) چه کرده‌ایم و وهابیت در معرفی امیر مکه چه کرده است؟

ادامه ۵۲

گامی برای آغاز یک همکاری مشترک

حضور «سید علی شجاعی» قائم‌مقام انتشارات نیستان در موسسه زیتون

«سید علی شجاعی» نویسنده آیینی کشورمان و قائم‌مقام انتشارات نیستان در حاشیه دیدار از موسسه زیتون، همکاری مشترک با این موسسه را گامی جهت تولید و نشر ادبیات عاشورایی دانست.

ادامه ۳۰

دکتر علی ساعی در دیدار با مدیران موسسه زیتون

پژوهش در حوزه تاریخ عاشورا باید تقویت شود

مدیر گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تربیت مدرس در نشستی با مدیران موسسه «زیتون» بر لزوم تقویت فعالیت‌های پژوهشی این موسسه در حوزه تاریخ عاشورا تاکید کرد.

ادامه ۳۷

همزمان با روز جهانی انتقال خون:

دعوت موسسه زیتون از مردم برای شرکت در یک امر حیات بخش

موسسه زیتون به عنوان یکی از همیاران فعال سازمان انتقال خون، همزمان با روز جهانی انتقال خون از مردم نیکوکار جهت مشارکت جدی تر در اهدای خون به نیازمندان دعوت کرد.

ادامه ۶۵

توسط یکی از همراهان موسسه زیتون صورت گرفت:

اهدای بیش از 30 جلد کتاب به کتابخانه تخصصی امام حسین (علیه‌السلام)

در اقدامی خیرخواهانه از سوی یکی از همراهان موسسه زیتون 35 جلد کتاب با محوریت سیدالشهدا (علیه‌السلام)، کربلا و عاشورا به کتابخانه تخصصی امام حسین (علیه‌السلام) اهدا شد.

ادامه ۸۸

با هدف گسترش ارتباط با مراکز شیعی جهان صورت گرفت:

آغاز فعالیت کارگروه «روابط عمومی بین‌الملل» موسسه زیتون

کارگروه روابط عمومی بین‌الملل موسسه زیتون با هدف شناسایی و ارتباط‌گیری با نهادها و مراکز شیعی در کشورهای مختلف جهان فعالیت خود را آغاز کرد.

ادامه ۱۱۹

مجمع دوستداران امام حسین (علیه‌السلام) منتشر می‌کند:

کربلا از نگاه دیگران

صفحه مجازی مجمع دوستداران امام حسین (علیه‌السلام) قصد دارد برگزیده‌ای از خاطرات ارسالی کاربران از اولین سفر خود به کربلا را در قالب پوستر منتشر کند.

ادامه ۸۶