اخبار زیتونی

فقط چند ثانیه تا زیارت امام حسین (علیه‌السلام)

مخاطبان و همراهان صفحه رسمی مجمع دوستداران امام حسین (علیه‌السلام) با همت جمعی می‌توانند راه زیارت مجازی سیدالشهدا (علیه‌السلام) را هموار کنند.

ادامه ۳۱

ابراز همدردی مجمع دوستداران امام حسین (علیه‌السلام) با حادثه‌دیدگان آبادان

مجمع دوستداران امام حسین (علیه‌السلام) با انتشار پست اختصاصی ویژه حادثه ریزش برج تجاری در شهر آبادان، با بازماندگان این حادثه ابراز همدردی کرد.

ادامه ۴۷

«پرتویی از عظمت امام حسین (علیه‌السلام)»؛ یادگار ارزشمند «آیت‌الله صافی گلپایگانی» در موسسه زیتون

اعضای موسسه زیتون در سفری به شهر مقدس قم، با این عالم برجسته دیدار و ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های موسسه، از بیانات راه‌گشای ایشان بهره‌مند شدند.

ادامه ۱۳۱

آکادمی زیتون برای دانش‌پذیران گواهینامه معتبر صادر می‌کند

آکادمی زیتون برای تمامی دانش‌پذیرانی که موفق به گذراندن کامل کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی شوند، گواهینامه معتبر صادر می‌کند.

ادامه ۱۵۵

در حاشیه مراسم یکسالگی دوره نویسندگی صورت گرفت:

رونمایی از آثار داستانی هنرجویان دوره نویسندگی

از سه مجموعه داستانی «به وقت رهایی»، «تنها همین کلمات» و «به عطر سبز زیتون» در مراسم جشن یکسالگی دوره نویسندگی رونمایی شد.

ادامه ۱۵۱

با همکاری انتشارات نیستان:

مجموعه داستانی «به عطر سبز زیتون» منتشر شد

مجموعه داستان کوتاه «به عطر سبز زیتون» نخستین اثر هنرجویان دوره «نویسنده شویم» آکادمی زیتون، روی پیشخوان کتابفروشی‌ها رفت.

ادامه ۱۸۶

دعوت از همه خادمان حسینی برای همکاری با «ویکی حسین»

ویکی حسین (علیه‌السلام) این فرصت را در اختیار پژوهشگران و عموم فعالان حوزه معارف حسینی قرار داده است تا با تولید و اشتراک محتوا در این دانشنامه به جمع خادمان فرهنگ حسینی بپیوندند.

ادامه ۱۹۵

"shiatent" راهنمای جامع شیعه در فضای مجازی

وب‌سایت "ShiaTent" بستری برای شبکه‌سازی شیعیان و راهنمای اینترنتی برای دسترسی به تمام افراد و مراکز شیعی در سراسر دنیا است.

ادامه ۲۰۹